Dnes je velice moderní říkat, že svatba je jen papír, ale není to tak. Svatba je velká změna a závazek, už to nejsme TY a JÁ, ale MY. A pro šťastné manželství je důležité uvědomit si, co od manželství očekáváme a svá očekávání sladit.

Abychom mohli tvořit to MY musíme jít po společné životní cestě. Ve vztazích se často stává, že jeden z partnerů sejde na cestu toho druhého a potom nežije svůj život. Proto je fajn znát svůj Astrotyp a také Astrotyp svého partnera, z nichž se pak vytvoří Korelát .

Astrotyp vychází z čínské kosmologie, je to analýza osobnosti člověka.

svatební salon, šťastné manželství certifikát

Je to souhrn všech energií, které na nás působily a byly do nás vloženy při narození a ovlivňují nás po celý život.
Ukazuje nám, kdo jsme, když jsme opravdu sami sebou (v životě jsme bohužel velmi ovlivněni okolím, žijeme spíše tak abychom byli přijatelní pro okolí a ne pro sebe a z toho vyplívá, že jdeme proti svým energiím a tím si zkracujeme život), ukáže nám naše silné i slabé stránky, charakter osobnosti, to na co máme vlohy a nadání.
Díky Astrotypu lze najít a pochopit svojí pravou tvář a přirozenost (člověk si přestane spoustu věcí vyčítat a pochopí, že každý jsme originál a nemá cenu se s nikým srovnávat).
Pokud člověk žije v souladu s energiemi svého astrotypu, vytvoří si v životě harmonii.

Korelát je porovnání dvou Astrotypů-vzájemného vztahu dvou lidí.

Pomáhá nám zorientovat se v mezilidských vztazích. Ukazuje nám, jaké energie jsou mezi porovnávanými lidmi a jak tyto energie využít k tomu, aby byl vztah harmonický. Pomáhá řešit problémy, v již existujících vztazích. Rozbor korelátu lze využít k tomu, aby to, co od vztahu očekáváme bylo naplněno. Nenaplněná očekávání ve vztahu často působí zklamání a rozčarování . Partneři si pak často berou neporozumění osobně a považují ho za naschvál od toho druhého a jeden z nich buďto uteče nebo bojuje, což bývá začátek konce. Ale jde jen o to pochopit, že ten druhý nemá správné energie na to, aby naše přání a očekávání naplnil. Když budu vědět, jaké energie si partner na svět přinesl, pak budu také vědět, co od něj mohu očekávat a co ne. Uleví se mi, protože už si nebudu jeho chování brát osobně. Pak už stačí jen vzájemné energie využít k tomu, aby byl vztah naplněn. Díky korelátu se dozvíme, co vztahu dělá dobře a co je naopak dobré dělat odděleně.

V programu Šťastné manželství

  • Poznáte sebe i svého partnera
  • Vybudujete si šťastný vztah
  • Poznáte společnou cestu
  • Zvolíme správný den, hodinu, místo a styl svatby
  • Vytvoříme spolu váš šťastný domov podle Feng shui

 

Na první schůzce se seznámíme, popovídáme si o vaší svatbě a přinesete mi vaše data narození včetně hodiny, já vypracuji Astrotypy a Korelát

Na druhé schůzce za přítomnosti obou se seznámíte s vašimi Astrotypy a Korelátem, abyste se co nejlépe poznali.

Na třetí schůzce se seznámím s vaším domovem, poté vypracuji rozbor vašeho domova.

Na čtvrté schůzce si povíme jak zharmonizovat váš domov.

Cena této služby je 4000,-Kč

Astrotyp i Korelát lze vypracovat samostatně:
  • Astrotyp 800,-Kč
  • 2 Astrotypy a Korelát 2000,-Kč